Přeskočit na obsah

Chci se stát členem klubu

Plemeno lagotto romagnolo patří pod Klub chovatelů loveckých slídičů. Na stránkách klubu je online žádost o členství i možnost online platby pro nové členy.
Noví členové vyplní dotazník a do kolonky Chovám plemeno dopíší Lagotto romagnolo. Ihned po zaplacení vám přijde do e-mailu Členský průkaz s číslem legitimace a doklad o zaplacení Faktura. Obojí je důležité, obojí budete potřebovat k dalším úkonům. Stávající členové postupují po přihlášení přes Členská část, kde si co dva roky prodlužují členství. Je nutné znát číslo členského průkazu! Doklad o zaplacení si taktéž uschovejte pro další potřeby!

Je třeba, aby nový člen KCHLS oznámil poradci chovu a vedoucí sekce, že se stal novým členem klubu. Je také třeba, aby člen KCHLS oznámil poradci chovu a vedoucí sekce, že s členstvím končí a nebude dále na feně chovat ani používat krycího psa v chovu.

Rozhodli jste se stát členy klubu a tím se zavazujete dodržovat všechny řády a předpisy klubu, ČMKU, FCI a dalších (Státní veterinární správa…) a dodržovat etiku chovu.