Přeskočit na obsah

Aktuality

Červenec 2023
Dne 27. 6. 2023 proběhla v Humpolci schůze chovatelské rady. Všichni členové, od kterých mám e-mail i souhlas se zasíláním zpráv sekce LGR, obdrželi e-mail s přílohami – Zpráva vedoucí sekce a především Změna chovných podmínek. Od 1. 8. 2023 platí nové podmínky pro zařazení jedinců do chovu!
Info najdete v oddíle Jak postupovat, Uchovnění.

Leden 2023
Členská schůze
Vážení členové, dne 7. 1. 2023 jsem rozeslala všem členům e-mailem pozvánku na členskou schůzi. Komu pozvánka nedošla (ani v nevyžádané poště), prosím, kontaktujte mně, vedoucí sekce.
Členská schůze se bude konat dne 11. února 2023 v hotelu Kotyza v Humpolci od 10,00 hodin.
Těšíme se na vaši hojnou účast.

Upozornění!
Vážení členové našeho klubu, odpovídám na vaši otázku zda nemůže být u každého psa/feny uvedeno více fotografií. Bohužel nemůže. U každého svého
psa/ feny máte možnost zveřejnit odkaz na své webové stránky. Je to na každém jak bude dál prezentovat svého psa/ fenu na svých webových stránkách (vypsání veškerých výstavních úspěchů, titulů, vložení více fotek). Děkují za pochopení. Webmaster

Listopad 2022
Vítejte na nových webových stránkách plemene Lagotto romagnolo. Nová prezentace webu pomůže ke zkvalitnění chovu plemene Lagotto romagnolo. Všechny zde vložené fotografie a texty podléhají autorskému zákonu č.121/2000 Sb. Dokumenty jsou dostupné ke stažení.